Krajíček Milan (1977)
Kruhový objekt, sklo zelené a čiré, tavené ve formě, broušené, sign. Milan Krajíček, průměr 30 cm, nepatrně odštíplá hranka objektu (Zí)
19.09.2015 - 15:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Krajíček Milan (1977)
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |